במהלך שיטוט אקראי באינטרנט נתקלתי בקטע הבא מתוך פוסט עם הכותרת הח"כ המתכתב:

שלום שלום.

במהלך הכמעט אחד עשר חודשים בה קיימת הכנסת השמונה עשרה (נקראת השמונה עשרה מכיוון שאם נחפש היטב זה המקסימום של צדיקים שנמצא שם)  כתבתי אי-מיילים לחברי כנסת שונים (ומשונים) מכל קצוות הקשת הפוליטית. החלטתי לגרום לכמה חברי כנסת לאבד את אהדת הבוחרים ולכמה לקבל אותה, ולהכין רשימה של חברי כנסת שכדאי לכתוב להם, מסודרים לפי קטגוריות:

תמיד עונים:

  • אורי אורבך – נתחיל מהמלך. לא רק שהוא עונה במהירות ולעניין, אחר כך הוא גם שולח את הניוזלטרים שלו (הכתובים כמובן בהומור האופייני לו) לכל מי ששלח לו אי פעם מייל. בניגוד לדני דנון האידיוט שרוצה שנקנה לו אייפון בשביל לשמור על קשר עם הבוחר, אורבך יודע איך לשמור על קשר בלי להוציא יותר מדיי כסף.
  • שלי יחימוביץ' – לוקח לה זמן, אבל היא עונה למכתבים ששולחים לה. היא מסבירה את עמדותיה בבהירות ובקצרה, ובהחלט לא נותנת הרגשה של דיבור לקיר.
  • מיכאל איתן – לא רק שהוא נותן הרגשה שלא מדברים לקיר, הוא גם ממש נותן הרגשה שאם הוא מסכים איתכם הוא גם יעשה משהו בנושא.
  • חיים אורון – אני לא מסמפט אותו במיוחד, אבל הוא עונה. לוקח לו הרבה זמן (והוא גם טורח להתנצל על זה), בעצמו, ומביא את הדברים לדיון בסיעתו בשביל להחליט מי יטפל בנושא הזה, במידה ויש הסכמה במרצ עם דעותיכם.
  • יוחנן פלסנר – הרגע קיבלתי את מכתבו ונראה לי הוגן לשים אותו כאן. הוא שילוב של מיכאל איתן וחיים אורון: כמו מיכאל איתן, הוא מבטיח לבדוק את הצעתכם; כמו חיים אורון, הוא מבטיח לדון על זה בסיעה שלו במידה והוא מסכים אתכם.
  • איתן כבל – עונה יחסית במהירות ובעצמו, ותהיה התייחסות למה שהצעתם. לרוע המזל, הוא עלול להוסיף לזה גם תוספת קטנה שאפילו אלוהים לא יצליח להבין מה הוא רוצה לכם מהחיים.

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=223322&blogcode=11536553